Odszkodowania - Odszkodowania komunikacyjne

Od 2006 roku pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla naszych Klientów.
Zadzwoń 512 496 601
Przejdź do treści

Odszkodowania

Odszkodowania Wypadki Komunikacyjne
Kompleksowa pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach w Polsce i za granicą.
Obrażenia ciała po wypadku
Skutkiem wypadku drogowego może być nie tylko uszkodzenie mienia, lecz także szkoda osobowa. Jeśli doznałeś obrażeń ciała wskutek wypadku komunikacyjnego, masz prawo ubiegać się o zadośćuczynienie, odszkodowanie lub rentę w celu naprawy wyrządzonych krzywd.
Utrata osoby bliskiej po wypadku
Śmierć bliskiej osoby wskutek wypadku drogowego jest czymś niespodziewanym i tragicznym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tak trudnej sytuacji ostatnią rzeczą, o jakiej się myśli, jest dopełnianie formalności związanych z uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. Pragniemy odciążyć naszych klientów, dlatego w ich imieniu zajmujemy się wnioskowaniem o świadczenia, kontaktem z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i walką o jak najwyższą rekompensatę.
Szkoda w pojeździe
Każda osoba poszkodowana, która nie jest sprawcą wypadku, ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Pomagamy uzyskać najwyższe odszkodowanie za uszkodzony pojazd i inne szkody w pojeździe, w tym uszkodzenie przedmiotów, takich jak telefon, laptop, tablet czy nawigacja.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe dbają o swoje interesy, dlatego w wielu przypadkach znacząco zaniżają kwotę odszkodowania. Jako eksperci w pozyskiwaniu odszkodowań dla osób, które doznały szkód materialnych wskutek wypadku, jesteśmy w stanie oszacować kwotę, jaka Ci przysługuje i walczyć o Twoje prawa.

Jeśli byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego lub sprawca wypadku uszkodził Ci pojazd, pamiętaj, ze należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy. Masz prawo dochodzić swoich roszczeń w tym odszkodowania za uszkodzony pojazd.
Kancelarialesta.pl Odszkodowania
Zapraszamy na naszą stronę.
Kancelaria Lesta Odszkodowania Komunikacyjne
ul. Cieszyńska 7 45-316 Opole, NIP: 576 137 09 25
Wróć do spisu treści